czwartek, 31 maja 2018

37. Nadrabianie zaległości

Witajcie.

Odwiedzając, niestety z ogromnymi opóźnieniami, blogi znajomych rękodzielniczek, zauważyłam, że wielu z nas brakuje czasu na haftowanie czy realizację projektów na zabawy blogowe. Korzystając z wolnych dni, postanowiłam nadrobić swoje zaległości i dziś pokazać Wam efekty tej pracy.

Zacznę od haftu na zabawę "Choinka 2018" u Kasi. Haft powstał kilka dni temu i nie zdążyłam go jeszcze zagospodarować, ale na pewno zostanie wykorzystany na świąteczną kartkę. Wykonałam go, jak wiele małych hafcików, z resztek muliny, więc podeślę go do zabawy Igiełki - Moniki.
✽ ✽ ✽

Skoro o kartkach mowa, to czas na karteczki na zabawę Inki. Z kwietniowych propozycji do liftowania, wybrałam kartkę Ewy.


Moja wersja kartki Ewy to wianek z listków ostrokrzewu.Natomiast z majowych kartek, wybrałam pracę Umbrelli.


A oto mój lift.

Dziękuję Wam za odwiedziny i wszystkie miłe słowa, które zostawiacie w moim zakątku. W najbliższym czasie post o grudniowniku i Dniu Matki, zapraszam już teraz.

Ślę pozdrowienia :-).

8 komentarzy:

 1. Uff...trochę mi lżej gdy wiem, że nie jestem jedyną, która miała zaległości;) Piękna pogoda za oknem i obowiązki nie sprzyjają robótkom.
  Podobają mi się Twoje kartki - to bardzo udane lifty. Dzwoneczki są urocze, będą piękną ozdobą kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny, mały, uroczy hafcik a kartki jak zawsze super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uroczy ten hafcik. Kartki zrobiłaś piękne, a ta z wieńcem z ostrokrzewu jest genialna po prostu.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kartki zrobiłaś Monisiu!a hafcik przeuroczy i na pewno dobrze go zagospodarujesz😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Moniko. Hafcik uroczy i na pewno zostanie ładnie zagospodarowany:) Zastanawiam się nad zabawą w liftowanie i nie pojmuję... nie mniej karteczki wyszły ślicznie:)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne prace, Twoja kartka z wiankiem z ostrokrzewu jest idealna, niby prosta, a świetnie wyglądają takie przestrzenne motywy:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze.